“Daddy, THAT gum costs. $1.59. If you buy THIS gum for me, you’ll save 30c!”
“I know how we can save $1.59!”
“You’re mean.”
“No, I’m cheap.”
“Daddy, THAT gum costs. $1.59. If you buy THIS gum for me, you’ll save 30c!”
“I know how we can save $1.59!”
“You’re mean.”
“No, I’m cheap.”
@DennisJerz Math == #winning